Susiekite pageidaudami gauti daugiau informacijos

  ENERGINO NAUDINGUMO SERTIFIKAVIMAS:

  Pastato energinio naudingumo sertifikavimas –  procedūra, kurios metu yra įvertinama pastato ar jo dalies energinis naudingumas, atsižvelgiant į pastato atitvarų charakteristikas, inžinerinės sistemas ir kt., bei išduodamas pastato energinio naudingumo sertifikatas.

  Pastatų energinio naudingumo klasės skirstomos nuo G iki A++ (9 klasės), kur „A++“ klasė yra laikoma aukščiausia, ji nurodo energijos beveik nevartojantį pastatą.

  Mūsų įmonė atlieka visų tipų ir visų klasių pastatų energinio naudingumo sertifikavimą, bei teikia konsultacijas visais su energinio naudingumo sertifikavimu susijusiais klausimais.

   

  Pastatų energinio naudingumo sertifikavimas privalomas:

  • Užbaigus naujų pastatų (jų dalių) statybą;
  • Užbaigus pastatų (jų dalių) rekonstravimą, atnaujinimą (modernizavimą);
  • Parduodant ar išnuomojant pastatus ir (ar) jų dalis (butus, kitos paskirties atskiro naudojimo patalpas).

  PASTATŲ ENERGINIO NAUDINGUMO PROJEKTAVIMAS:

  Pastatų energinio naudingumo projektavimas – viena iš svarbesnių šių dienų pastato projektavimo dalių. Atliekant energinį projektavimą, įvertinama pastato energinio naudingumo klasė projektinėje stadijoje, nustatoma pastato energinio naudingumo klasė pagal pirminius duomenis ir pateikiami išsamūs ir racionalūs sprendiniai, padedantys pasiekti norimą klasę.

  Atlikus pastato energinės dalies projektavimą (modeliavimą), turėsite optimaliausią sprendimą apšiltinimo medžiagų tipo ir kiekio parinkimui (gausite reikiamą pastato energinio naudingumo klasę su minimaliais reikiamais apšiltinimo medžiagų kiekiais, jų savybėmis ir tinkamai parinktomis inžinerinėmis sistemomis).

   

  PROJEKTUOTOJAMS – užsakinėdami pastatų energinį projektavimą pas mus, pateiksite Užsakovui aiškiai ir detaliai suformuluotus ir išspręstus pastato energinės dalies sprendinius.

  ŠILUMINIŲ (ŠALČIO) TILTELIŲ SKAIČIAVIMAS:

  Šiluminių (šalčio) tiltelių skaičiavimas – procesas, kurio metu įvertinama pastato atitvarų sankirtų, konstrukcinių mazgų ir įvairių pridėtinių detalių ir kt. elementų įtaka energinio naudingumo klasei.

  Šiluminiai (šalčio) tilteliai stipriai įtakoja pastatų energinio naudingumo klasę, dėl atsirandančių didelių šilumos nuostolių, priėmus netinkamus sprendinius projektavimo metu.

  Atlikus šiluminių (šalčio) tiltelių skaičiavimus galima rast papildomų naudingų sprendimų leidžiančių dar labiau optimizuoti statybų išlaidų kaštus. Ypatingos svarbos šiluminių tiltelių skaičiavimas turi didesnių gabaritų pastatams, tokiems kaip: prekybos, sandėliavimo, gamybos ir kt.

  Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės telefonu arba susisiekite el. paštu.

  KONSULTACIJOS ENERGINIO NAUDINGUMO IR PASTATŲ SANDARUMO KLAUSIMAIS:

  Teikiame konsultacijas šiais klausimais:

  • Pastatų energinio naudingumo sertifikavimas;
  • Pastatų energinio naudingumo projektavimas (modeliavimas);
  • Pastatų sandarumo bandymai;
  • Pastatų paruošimas sandarumo bandymams;